Reference

Moc děkuji, Marti ☺️❤️

Je to všechno i Vaše zásluha, že mě tak krásně vedete. A i když je to se mnou někdy těžké, tak se Vám vždycky podaří mě tak nějak nenápadně navést na tu správnou cestu, ale abych si na to vlastněpřišlasama....uz jen to je pěknýoříšek 🙈. A strašně moc se mi líbí a pomáhá mi to se uvolnit, že jste taková normální a správná a nemusím se bát, když mi občas uletí nějaké méně slušné slovíčko 😂. Prostě je to, jako bych si povídala s dobrou kamarádkou, která mě ale za nic neodsuzuje, jen vždycky tak výrazně pozvedne obočí s myšlenkou...."nooo, tak to tady máme zase další pěkný vzorec...." 😂😂😂.

Jste opravdu úžasná tím, jak jste pohodová a musím říct, že se na každou terapii dokonce i těším 🙂.

Moc děkuji za to, jak jste úžasná....a vím, že nejen koučka.

Eva Kubíčková

fakturantka

"Totální obrácení mé sebehodnoty v tom, kdo skutečně jsem a co to skutečně znamená.... Brala jsem sebehodnotu jako něco materiálního a co je normální - postavím dům, vystuduji vysokou školu nebo řídím firmu - to mi přišlo normální - ale pořád mne ta moje sebehodnota nenaplňovala. Nyní po úžasném koučinku s Marti vidím svoji sebehodnotu jako něco, co jde z mé duše, co určuje moji kvalitu a hodnotu duševně....vidím hodnotu v sobě sama tím, že udržuji čistou domácnost, že svým blízkým dopřávám to, co jim dělá radost a podporuji je v tom a je to velký výčet všeho, co nyní vidím jako svoji hodnotu. Tohle mi totálně změnilo pohled na mne samotnou.... Díky jedinečné, trpělivé a úžasné ženě Martince...... Vše mi nyní dává totální smysl a velkou otočku všude."


Klára Čejková

jednatelka firmy

"Musím říct, že až jsem k celému "procesu" byla velmi skeptická, byla jsem velmi mile překvapena, kam se až dá během "rozhovoru" dojít a vlastně si člověk sám sobě umí odpovědět na spoustu otázek. Martinu znám osobně, je to moje dlouholetá kamarádka, ale musím uznat, že mě její přístup ke mě, v rámci koučování, velmi mile překvapil. Kamarádství šlo v tu chvíli stranou a stal se z ní profesionál, což jsem velmi ocenila. Celkově bych ráda proces "koučování" doporučila i ostatním, co se potýkají s problémem (snad s jakýmkoliv), neboť já osobně jsem nevěřící člověk (nevěřím absolutně ničemu, co by mi jen tak na základě rozhovoru mohlo pomoct). Osobně jsem řešila problém s dokumenty, které jsem potřebovala vypracovat a nemohla jsem se k tomu dostat, stále jsem hledala způsob, jak se tomu vyhnout. Musím ale uznat, že koučování mě dovedlo k odpovědím a úváhám nad tím, jak by se to dalo zvládnout a myslím, že se mi vše daří."


Radka Altmanová

asistentka pedagoga v MŠ

"Popravdě, jsem pojem koučování moc neznala a neuměla jsem si pod tímto pojmem nic představit. Teď už mám ale za sebou úžasná sezení/povídání. Pro mě osobně byl a vlastně pořád je přínos koučování obrovský. V současné době procházím né zrovna lehkým obdobím, kdy člověk neví, jak s novou životní situací naložit a hlavně co dál se sebou. Mám to obrovské štěstí, že Marťu znám asi už sto let a že jako můj kouč mě pomhá na celou věc se podívat trošku jinak, zamyslet se nad nía toto nelehké odbobí zvládnout. Za to všechbo má ode mě obrovskou 1. Martina jako kouč je skvělá. Je lidská, umí naslouchat a člověk s ní opravdu může mluvit o všem."


Petra Svobodová

administrativní pracovnice

"Koučink s Marťou vnímám velmi pozitivně, jelikož Marťa dělá v životě to, co ji baví. To přdává k jejímu zapálení. Z Marti jsem vždy cítila velkou podporu a uklidnění, když se něco dělo. Jako koučku jí doporučuji pro její empatii a chuť do koučování."


Marie Zvonková

sociální pracovnice

"Marťa mi dokáže otevřít obzory. Dokáže se mnou jít cestou, kterou bych se bez jejích otázek nevydala. Prožívá se mnou každý okamžik sezení. Pokud chcete v životě změnu, ale máte strach, obavy či nevíte, jak nejlépe změnu provést, doporučuji Martinku. Díky."


Barbora Rezková

koordinátorka v sociálních službách

Vidím jako přínosné, ukázat co je koučink, jak funguje, jaký význam může mít pro klienta. - To vše díky projektu zdarma (Růžova mašinka), ale klient vlastně poté i nadále chce/má zájem v koučinku pokračovat.

Linda Vršatová

vedoucí sociální pracovník