Vaše návštěva

1. Vaše první návštěva

Při první návštěvě Vám položím pár otázek, které jsou nutné ke zjištění Vašeho aktuálního zdravotního stavu - kontraindikace (stav, kdy není vhodná masáž), alergie či jiné zdravotní problémy. Pokud je to možné, žádám Vás o vypnutí vyzvánění vašich mobilních telefonů. Vaše osobní věci budou odloženy vedle vás. Pro dokonalý relax doporučuji NEMLUVIT! Při částečné masáži není nutné úplné svléknutí oblečení, u celkové masáže postačí ponechat spodní prádlo, u žen odložení podprsenky. U masáže se nesvlékejte donaha!


2. Časová rezerva

Prosím choďte na masáž s předstihem cca 10 minut. Stanovená doba masáže představuje čistý čas. Taktéž budete mít prostor cca 15 minut po masáži k obléknutí a odchodu.


3. Objednání

Termíny masáže je možno dohodnout telefonicky nebo SMS (lze i WhatsApp). Telefonní číslo pro objednání: 775 040 101. Pokud telefon nezvedám, je to z důvodu vytíženosti, proto využijte jiný způsob komunikace. V případě, že na dohodnutý termín nedorazíte či se včas neomluvíte vyhrazeno právo požadovat pokutu ve výši 200,- Kč. Při opakování nebudete mít možnost dalšího objednání.


4. Výběr masáže

Výběr masáže je zcela na Vás. Nabídka obsahuje širokou škálu masáží, kterou se snažím neustále rozšiřovat. Požaduji při objednání sdělit, na kterou masáž se objednáváte. V případě nejasností či zdravotních komplikací toto není nutné, stačí sdělit problém, a ráda Vám poradím až osobně.


5. Provozní doba

Pracovní doba je stanovena na celý týden, tj. od pondělí do pátku od 16,00 - 19,00 a sobota a neděle 10,00 - 17,00. K masážím o víkendech nejsou účtovány žádné příplatky. Vyhrazené právo upravit pracovní dobu dle objednávek.